Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Data publikacji: 2024-05-14
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: łobeski, Bełczna, Zachodniopomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca w szkole wiejskiej.
Edukacja wczesnoszkolna - klasa I

Wymagania:
Przygotowanie pedagogiczne, kwalifikacje do edukacji wczesnoszkolnej.

Zakres obowiązków:
Edukacja wczesnoszkolna - klasa I.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
pspbelczna@gmail.com

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
91 39 781 05
663715 403
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BEŁCZNIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Liczba godzin (w tygodniu): 20
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się