Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-05-14
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: koszaliński, Mścice, Zachodniopomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego do oddziału dzieci 4-letnich.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe w tym licencjat edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, przygotowanie pedagogiczne, znajomość języka angielskiego ( mile widziane )

Zakres obowiązków:
Zajęcia dydaktyczno - opiekuńczo - wychowawcze w zakresie podstawy programowej z dziećmi 3-6 lat. Właściwe i zgodne z obowiązującymi przepisami prowadzenie dokumentacji przebiegu nauczania, działalności wychowawczej i opiekuńczej oddziału. Zapewnienie opieki, wychowania i uczenia się w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa. Otoczenie dzieci troskliwą opieką, czuwanie nad ich bezpieczeństwem i zdrowiem. Utrzymywanie kontaktu i współdziałanie w zakresie opieki i wychowania z rodzicami dzieci.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkolemscice@o2.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
tel. 508-1188-005 lub 94 38-83-40
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PROMYKI BAŁTYKU W MŚCICACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Liczba godzin (w tygodniu): 25
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się