Wychowanie przedszkolne

Data publikacji: 2022-05-13
Wygasa: 2022-06-30
  • Miejsce: Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
Opis stanowiska:
- Sprawowanie profesjonalnej opieki wychowawczo-edukacyjnej nad dziećmi w wieku przedszkolnym;
- Planowanie oraz organizowanie zajęć z dziećmi według harmonogramu przedszkola;
- Dbanie i utrzymywanie dobrego kontaktu z rodzicami;
- Realizacja zaleceń przełożonych w ramach działań wychowawczych i opiekuńczych, wykonywanie czynności pielęgnacyjnych.
Oczekiwania:
- Wykształcenie wyższe pedagogiczne o specjalności wychowanie przedszkolne/ edukacja wczesnoszkolna;
- Umiejętność współpracy w zespole i współpracy z rodzicami;
- Doświadczenie w pracy w przedszkolu będzie dodatkowym atutem;
- Empatia, łagodne usposobienie, otwartość na samodoskonalenie i innowacyjne metody pracy.
Oferujemy:
- pracę w zgranym zespole;
- prowadzenie zajęć w stałych grupach;
- umowę o pracę;
- pracę w świeżo wyremontowanym budynku w otoczeniu zieleni;
- atrakcyjne wynagrodzenie ;
- możliwość stałego rozwoju i zdobycia awansu zawodowego.
Prosimy o kierowanie zgłoszeń wraz z załączonym CV na adres mailowy
Nazwa placówki: Integracyjne Przedszkole \\\\\\\"Nad jeziorem\\\\\\\"
Przedmiot/Stanowisko: Wychowanie przedszkolne
Liczba godzin (w tygodniu): 40
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się