Wychowawca w świetlicy szkolnej

Data publikacji: 2024-05-14
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: łobeski, Bełczna, Zachodniopomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
wychowawca świetlicy szkolnej
Praca w godzinach: 7.20 -7.50 i 11.45 - 15.25 /każdego dnia/
Przyprowadzanie i odprowadzanie dzieci na odwozy.

Wymagania:
przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Zajęcia z dziećmi na świetlicy szkolnej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
pspbelczna@gmail.com

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
91 39 781 05
663 715 403
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BEŁCZNIE
Przedmiot/Stanowisko: Wychowawca w świetlicy szkolnej
Liczba godzin (w tygodniu): 26
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się