Główny księgowy

Data publikacji: 2024-03-27
Wygasa: 2024-04-12
  • Miejsce: ełcki, Ełk, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Stanowisko głównej księgowej w Szkole Podstawowej nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Ełku

Wymagania:
1) ma obywatelstwo państwa członkowskiego Unii Europejskiej; 2) ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych; 3) nie była prawomocnie skazana za przestępstwo przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo skarbowe; 4) posiada znajomość języka polskiego w mowie i piśmie w zakresie koniecznym do wykonywania obowiązków głównego księgowego; 5) ukończyła ekonomiczne jednolite studia magisterskie, ekonomiczne wyższe studia zawodowe, uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie lub ekonomiczne studia podyplomowe i posiada co najmniej 3-letnią praktykę w księgowości.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie rachunkowości jednostki, wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi, nadzorowanie gospodarki środkami budżetowymi, ze szczególnym uwzględnieniem prawidłowości wydatkowania środków oraz zawierania umów z punktu widzenia przepisów finansowych, opracowanie analiz, planu, sprawozdań budżetowych i finansowych, opracowanie wewnętrznych dokumentów i zarządzeń niezbędnych do prawidłowego działania w zakresie rachunkowości, kontrola windykacji należności, rozliczanie inwentaryzacji majątku, sporządzanie deklaracji z tytułu rozliczeń podatku dochodowego, podatku VAT, składek na ubezpieczenie społeczne, sprawowanie kontroli i nadzoru nad prawidłowością i terminowością wykonywanych prac.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Oferty wraz z wymaganymi załącznikami należy składać w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Nabór na stanowisko głównego księgowego” w nieprzekraczalnym terminie do 12.04.2024 r. do godz. 12:00 w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Ełku lub drogą pocztową na adres jednostki.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 877326040 lub w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Ełku w godzinach pracy sekretariatu.