Główny księgowy

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-05-28
  • Miejsce: lubiński, Niemstów, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Główny księgowy w szkole podstawowej.

Wymagania:
Niezbędne do zajmowania stanowiska głównego księgowego.

Zakres obowiązków:
Kompleksowa obsługa księgowa w szkole podstawowej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@spniemstow.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
sekretariat@spniemstow.pl
tel. 768418894

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Główny księgowy
    Szklarska Poręba (Dolnośląskie)
    Opis oferty pracy:Zatrudnimy Głównego Księgowego. Szczegóły dostępne są na stronie www.mowszklarska.plWymagania:wykształcenie wyższe ekonomiczneZakres obowiązków:Szczegóły dostępne są na stronie www.mowszklarska.pl
  • Konserwator
    Wrocław-Fabryczna (Dolnośląskie)
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 37 im. kard. Stefana Wyszyńskiego we Wrocławiu zatrudni od 01.06.2024 r. konserwatora na pół etatu (20 h tygodniowo). Szukamy pracownika do wykonywania prac porządkowych w budynku i na terenach zielony...
  • Sprzątaczka
    Wrocław-Fabryczna (Dolnośląskie)
    Opis oferty pracy:osoba do sprzątania w szkoleWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:szkola@sp118.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:717889930