Konserwator

Data publikacji: 2024-02-12
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: m. Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Utrzymanie terenów zielonych. Bieżąca kontrola stanu budynków, Identyfikacja i usuwanie wszystkich ewentualnych usterek. Wszystkie inne zadania zlecone przez przełożonych wynikające z charakteru pracy.

Wymagania:
Umiejętność organizacji pracy własnej,
Doświadczenie adekwatne do zakresu obowiązków,
Dobry kontakt z dziećmi,
Otwartość, zaangażowanie i kreatywność i dyspozycyjność.

Zakres obowiązków:
Utrzymanie terenów zielonych. Bieżąca kontrola stanu budynków, Identyfikacja i usuwanie wszystkich ewentualnych usterek. Wszystkie inne zadania zlecone przez przełożonych wynikające z charakteru pracy.

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Sprzątaczka
    Wrocław-Śródmieście (Dolnośląskie)
    Opis oferty pracy:Publiczna Szkoła Podstawowa Leonardo poszukuję Pani Woźnej.Wymagania:chęci do pracy , punktualności, sprawności fizycznej, samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej, wysokiej kultury osobistej, komunikatywność i zaangażowani...
  • Sprzątaczka
    Nowy Dwór-Parcela (Łódzkie)
    Opis oferty pracy:Posiadam wakat na stanowisko sprzątaczki.Wymagania:Wykształcenie co najmniej zawodowe.Zakres obowiązków:Utrzymanie w czystości pomieszczeń szkolnych oraz inne obowiązki zlecone przez dyrektora szkołyWymagane dokumenty aplikacyjne pr...
  • Specjalista
    Wrocław-Fabryczna (Dolnośląskie)
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa nr 118 we Wrocławiu, ul. Bulwar Ikara 19 poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko urzędnicze: Specjalista do spraw kadrWymagania:Wymagania konieczne: o stanowisko mogą ubiegać się osoby, które: 1) posiadają obyw...