Konserwator

Data publikacji: 2024-04-05
Wygasa: 2024-04-30
  • Miejsce: piaseczyński, Góra Kalwaria, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku konserwatora w wymiarze 1/2 etatu.

Wymagania:
- wykształcenie minimum zasadnicze
- stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy na stanowisku konserwator
- dyspozycyjność, mobilność
- minimum 2 - letnie doświadczenie

Zakres obowiązków:
- prace konserwacyjne i naprawcze na terenie Zespołu Szkół Zawodowych im. Marszałka Franciszka Bielińskiego w Górze Kalwarii.
- dbanie o powierzony sprzęt i narzędzia pracy, w tym dokonywanie bieżących napraw i konserwacji
- prace porządkowe wokół szkoły, w razie potrzeby odśnieżanie, posypywanie solą, piaskiem ciągów komunikacyjnych i parkingów, koszenie trawników
- wykonywanie innych prac zleconych przez Dyrektora Szkoły związanych z zajmowanym stanowiskiem i zakresem obowiązków

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zsz-gk.pl

22 727- 32 -36, 727- 32 -39