Pomoc nauczyciela

Data publikacji: 2024-03-01
Wygasa: 2024-03-18
  • Miejsce: m. Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Poszukuję pracownika na stanowisko pomoc nauczyciela na pełny etat.Praca w godzinach 8:00-16:00. Oferta dotyczy roku szk. 2024/25 od 01.09.2024 r.

Wymagania:
Predyspozycje do pracy z małymi dziećmi; umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi pracownikami. Wymagana uczciwość, pracowitość, systematyczne i dokładne wywiązywanie się ze swoich obowiązków.

Zakres obowiązków:
Dbanie o czystość w sali grupy i innych pomieszczeń grupowych, wyznaczonych biur i korytarzy przedszkola; podawanie posiłków 3x dziennie dzieciom w grupie/grupach, dokarmianie dzieci, pomoc przy spozywaniu posiłków; pomoc w zajęciach dzieciom i nauczycielowi, udział uroczystościach, udział w przygotowaniach do wyjścia poza budynek z grupą(m.in.ubierane, rozbieranie dzieci w szatni, na leżaki), pomoc nauczycielowi w pilnowaniu dzieci w sali,łazience,szatni i w ogrodzie oraz na spacerze ,podczas wycieczek.Rozkładanie leżaków w grupach młodszych. Dbanie o czystość placu zabaw i rewiru przed wejściem do budynku danej grupy. Zastępowanie innych pomocy nauczyciela w razie konieczności. Wykonywanie innych poleceń dyrektora.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Przedszkole nr 42 im.Przyjaciół Przyrody; 43-382 Bielsko-Biała ul.Cieszyńska 383
lub pocztą elektroniczną na adres: pm42@cuw.bielsko-biala.pl

pm42@cuw.bielsko-biala.pl lub tel.. 33 8182-173