Pomoc nauczyciela

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-05-07
  • Miejsce: m. Wrocław, Wrocław-Fabryczna, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Dyrektor Przedszkola Nr 5 Wrocławskie Krasnale ul. Dźwirzyńska 3 we Wrocławiu zatrudni pomoc nauczyciela do dziecka z orzeczeniem.

Zakres obowiązków:
pomoc do dziecka z Zespołem Aspergera.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
CV można składać w sekretariacie przedszkola lub wysyłać elektronicznie mail: sekretariat.p005@wroclawskaedukacja.pl
tel. 717986935 wew. 101

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
tel. 717986935 wew. 101

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Konserwator
    Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie)
    Opis oferty pracy:Praca dla rzemieślnika w Internacie przy Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych w Bydgoszczy przy ul. Chwytowo 16-18.Wymagania:Wykształcenie minimum zawodowe.Zakres obowiązków:1. Bieżące wykonywanie napraw, konserwacji i zleconych pra...
  • Intendent
    Legionowo (Mazowieckie)
    Opis oferty pracy:Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego Nr 3 w Legionowie zatrudni osobę na stanowisko intendenta w przedszkolu.Wymagania:Wykształcenie: średnie lub zawodowe z doświadczeniem min. 2 letnimZakres obowiązków:Zaopatrzenie w artykuły ż...
  • Sekretarz szkoły
    Banino (Pomorskie)
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Baninie zatrudni osobę na stanowisko sekretarza szkoły.Wymagania:Wykształcenie wyższe licencjackie lub magisterskie.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:kadry@spbanino.plW razi...