Referent

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-05-10
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Śródmieście, Małopolskie, Polska
Samorządowe Przedszkole nr 61 w Krakowie zatrudni pracownika na stanowisko: Starszy Referent

Wymagania:
Wymagania formalne:
-Spełnienie wymagań określonych w art. 6 ust. 1 ustawy z dnia 21.11.2008r. o pracownikach samorządowych, czyli obywatelstwo polskie, posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych; posiadanie kwalifikacji zawodowych wymaganych do wykonywania pracy na określonym stanowisku,
- wykształcenie wyższe (staż pracy min. 2 lata) lub średnie (staż pracy min. 4 lat), mile widziane doświadczenie w pracy biurowej,
- znajomość przepisów związanych z edukacją i zatrudnianiem, w tym m. in.: Kodeksu Pracy, Karty Nauczyciela, Prawa Oświatowego,
Wymagania dodatkowe:
-dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office: Word, Excel,
-znajomość systemów: ZSZO, SIO, eSKOK, PFRON, GUS, BIP, Pabs, ZUS- PUE, EOD- wprowadzanie faktur, Punktualny Przedszkolak,

Zakres obowiązków:
- obsługa ZSZO,
- obsługa systemu eSKOK w zakresie korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
- obsługa SIO zgodnie z terminarzem przekazywania danych,
- obsługa PABS: tworzenie arkusza organizacyjnego przy współpracy z dyrektorem,
- aktualizacja strony BIP,
- obsługa platformy PUE- ZUS,
- prowadzenie pracowniczych teczek akt osobowych: a w szczególności sporządzanie umów, aneksów, zakresów czynności, świadectw pracy, zaświadczeń i informacji oraz innych dokumentów pracowniczych,
- przygotowywanie zleconych pism, dokumentów, sprawozdań, listów,
- sporządzanie sprawozdań na potrzeby GUS, SIO,
- nadzór nad prowadzeniem zapisów i wypisów dzieci z przedszkola,
- w przypadku wątpliwości dotyczących interpretacji obowiązujących przepisów przygotowywanie stosownych zapytań do kancelarii prawnej, każdorazowo w uzgodnieniu z dyrektorem przedszkola,
- wykonywanie czynności innych zleconych przez dyrektora, wynikających z organizacji pracy i potrzeb przedszkola,
- prowadzenie ewidencji danych RODO

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p61@mjo.krakow.pl