Sekretarz Szkoły

Data publikacji: 2024-04-09
Wygasa: 2024-05-09
  • Miejsce: Kraków, Kraków, Małopolskie, Poland
Poszukujemy pracownika do sekretariatu szkoły
Kwalifikacje:
Doświadczenie w pracy z zespołem. Znajomość aplikacji ODPN i SIO. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Znajomość obsługi sprzętów biurowych. Wiedza administracyjna. Wysoki poziom komunikatywności. Znajomość pakietu Office i innych aplikacji biurowych. Umiejętność rozwiązywania problemów. Wielozadaniowość.
Obowiązki:
Zarządzanie kalendarzem spotkań. Bieżąca obsługa rodziców, uczniów i nauczycieli. Odbieranie i przekazywanie połączeń, poczty mailowej. Zarządzanie obiegiem korespondencji Tworzenie pism, formularzy, niezbędnej dokumentacji szkolnej. Rozwiązywanie problemów. Nadzór nad aktualizacją/archiwizacją danych i danych kontaktowych pracowników, dzieci i rodziców. Monitorowanie zapasów i zamawianie materiałów biurowych