Specjalista

Data publikacji: 2024-03-01
Wygasa: 2024-03-22
  • Miejsce: leszczyński, Drobnin, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Stanowisko: starszy księgowy

Wymagania:
Wymagania kwalifikacyjne:
wykształcenie wyższe (ukończenie studiów potwierdzone dyplomem umożliwiającym wykonywanie zadań na stanowisku) – staż pracy 2 lata
lub
wykształcenie średnie (średnie lub średnie branżowe o odpowiednim profilu umożliwiającym wykonywanie zadań na stanowisku) – staż pracy 4 lata
Wymagania dodatkowe:
znajomość przepisów – Kodeks Pracy, Prawo Oświatowe, Karta Nauczyciela, RODO
znajomość programów – VULCAN-KADRY, VULCAN-PŁACE, PŁATNIK, VULCAN-INWENTARZ
biegła obsługa komputerowego oprogramowania biurowego (WORD, EXCEL) i poczty elektronicznej

Zakres obowiązków:
sporządzanie list płac i zasiłków chorobowych pracowników
naliczanie składek ZUS, ich rozliczanie oraz przekazywanie za pośrednictwem programu PŁATNIK, sporządzanie wszelkich sprawozdań drogą elektroniczną
obsługa PPK
sporządzanie sprawozdań do GUS o zarobkach i zatrudnieniu
prowadzenie rozliczeń z Urzędem Skarbowym, sporządzanie deklaracji rocznych dla pracowników
(szczegóły - BIP)

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Publiczna Szkoła Podstawowa w Drobninie
Drobnin 25
64-120 Krzemieniewo
lub złożyć w sekretariacie szkoły

telefon 655360025