Specjalista

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: poznański, Swarzędz, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
poszukiwany specjalista ds. kadry i płac

Wymagania:
wykształcenie minimum średnie, doświadczenie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie na bieżąco akt osobowych pracowników:
Sporządzanie miesięcznych list płac dla nauczycieli, administracji i obsługi.
Sporządzanie list za godziny ponadwymiarowe.
Sporządzanie spłat wynagrodzeń i wypłat z ZFŚS.
Sporządzanie umów i list płac za prace zlecone.
Terminowe wpłaty wynagrodzeń i innych należności na konta osobiste pracowników.
Terminowe wpłaty należnych składek do Urzędu Skarbowego, ZUS i PZU.
Prowadzenie kart wynagrodzeń i kart zasiłkowych dla pracowników.
Zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników w ZUS.
Rozliczanie pożyczek mieszkaniowych (potrącanie rat, prowadzenie kartotek spłaty).
Sporządzanie PIT-ów dla pracowników i rozsyłanie do US.
Sporządzanie sprawozdań GUS.
Sporządzanie sprawozdań SIO –dotyczy spraw kadrowych i księgowych