Specjalista

Data publikacji: 2024-04-22
Wygasa: 2024-07-15
  • Miejsce: m. Chełm, Chełm, Lubelskie, Polska
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Bolesława Zygmunta Wirskiego w Chełmie zatrudni ratownika wodnego na umowę o pracę na czas określony od 1 września 2024 r. do 30 czerwca 2025 r.

Wymagania:
Tytuł ratownika wodnego i kurs pierwszej pomocy.

Zakres obowiązków:
Nadzorowanie dzieci przebywających w wodzie. W razie zagrożenia podejmowanie działań ratunkowych oraz udzielania pierwszej pomocy.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Wymagane dokumenty można złożyć w następujący sposób:
1. Przesłać na adres szkoły (Szkoła Podstawowa nr 8 w Chełmie ul. Połaniecka 10, 22-100 Chełm)
2. Wysłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sekretariat@sp8chelm.pl
a) w jednym e-mailu należy przesłać zaszyfrowany plik z dokumentami
b) w drugim e-mailu należy przesłać hasło do rozkodowania pliku
3. Złożyć osobiście w sekretariacie szkoły.

Szkoła Podstawowa nr 8 w Chełmie - tel. 82 563 73 11, e-mail: sekretariat@sp8chelm.pl