Specjalista

Data publikacji: 2024-04-30
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: pabianicki, Pabianice, Łódzkie, Polska
Poszukuję psychologa do pracy w Zespole Szkół nr 2 w Pabianicach

Wymagania:
wykształcenie wyższe, przynajmniej raz w tygodniu od rana

Zakres obowiązków:
obowiązki psychologa

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkola@zs2pabianice.pl

422155189

Podobne ogłoszenia

  • Specjalista
    Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie)
    Opis oferty pracy:Dyrektor Kujawsko-Pomorskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 dla Dzieci i Młodzieży Słabo Słyszącej i Niesłyszącej im. gen. Stanisława Maczka w Bydgoszczy ogłasza nabór na wolne stanowisko - starszy księgowy.Wymagani...
    Zielona Góra (Lubuskie)
    Opis oferty pracy:oferta dotyczy zatrudnienia na stanowisku księgowyWymagania:wyższe ekonomiczne - staż 0 lat średnie ekonomiczne - staż 2 lataZakres obowiązków:prowadzenie rachunkowości jednostkiWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na ad...
  • Konserwator
    Poznań-Nowe Miasto (Wielkopolskie)
    Opis oferty pracy:Praca dla pracownika gospodarczego/ogrodnika co drugi dzień 8h (poniedziałek-piątek) od 6-14. Zatrudnienie od 01 lipca 2024.