Specjalista

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-05-17
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Praga-Południe, Mazowieckie, Polska
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty „Dzieci Warszawy" w Warszawie ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze – specjalista.
Ogłoszenie opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty „Dzieci Warszawy" w Warszawie oraz na stronie internetowej szkoły.:https://sp120wawa.edupage.org/ zgodnie z art. 11 ustawy z dnia 21 listopada 2008 roku o pracownikach samorządowych(t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 530).
Praca przy komputerze o charakterze administracyjno-biurowym na stanowisku Specjalista w budynku Szkoły Podstawowej nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty Dzieci Warszawy" przy ul. Międzyborskiej 64/70 w godzinach 8.00 - 16.00, praca w zespole. Codzienny kontakt telefoniczny.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe lub średnie zawodowe - o przynajmniej jednym kierunku lub zakresie: kadry, ekonomia, administracja, zarządzanie, finanse i rachunkowość, prawo lub średnie ogólnokształcące. Kandydat powinien posiadać: obywatelstwo polskie, przynajmniej dwuletni staż pracy, pełną zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych, brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub za umyślne przestępstwo skarbowe, nieposzlakowaną opinię, znajomość przepisów z zakresu: Prawa Pracy, ustawy - Karta Nauczyciela, ustawy o finansach publicznych, umiejętność pracy w komputerowych systemach kadrowo-placowych, biegłą znajomość obsługi komputera (Word, Excel, poczta elektroniczna, Internet). Wymagania dodatkowe: Umiejętność pracy w zespole, kreatywność. Samodzielność w pracy oraz własna inicjatywa. Dyspozycyjność i gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Mile widziane doświadczenie na stanowisku kadrowym w szkolnictwie.

Zakres obowiązków:
1) Przestrzeganie przepisów prawa oraz tajemnicy służbowej
2) Prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników m.in.
3) Realizowanie spraw związanych z ustaleniem prawa do urlopu i wyliczaniem wymiaru urlopu.
4) Przygotowywanie wykazów i naliczanie nagród jubileuszowych.
5) Przygotowywanie, prowadzenie i przechowywanie ewidencji: zwolnień lekarskich, nieobecności nieusprawiedliwionych i usprawiedliwionych, czasu pracy.
6) Terminowe realizowanie spraw osobowych pracowników.
7) Dokonywanie analiz i sporządzanie planów budżetowych w zakresie płac i kadr.
8) Wprowadzanie i aktualizowanie informacji i danych w SIO.
9) Sporządzanie sprawozdań GUS.
10) Pomoc w pozyskiwaniu nowych pracowników.
11) Przyjmowanie i odpowiadanie na pisma urzędowe, organizacja współpracy z WOW, DBFO, Kuratorium.
12) Wykonywanie prac zleconych przez Dyrektora.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty Dzieci Warszawy, ul. Międzyborska 64/70, 04-010 Warszawa lub pocztą na podany adres szkoły (decyduje data stempla pocztowego) zaklejonej kopercie formatu A4 oznaczonej imieniem i nazwiskiem kandydata i adresem do korespondencji z dopiskiem Nabór na stanowisko specjalista w Szkole Podstawowej nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty Dzieci Warszawy" w Warszawie do dnia 17 maja 2024 roku do godz. 15.00.

22 277-14-00, administracja.sp120@eduwarszawa.pl