Sprzątaczka

Data publikacji: 2024-03-01
Wygasa: 2024-03-31
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Mokotów, Mazowieckie, Polska
Zatrudnimy osobę na stanowisko woźnej na 1/4 etatu (10 h/tydzień). Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:30 – 9:30.
Zatrudnienie od już.

Wymagania:
- umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu ze współpracownikami, rodzicami i dziećmi w wieku przedszkolnym,
- miłe usposobienie,
- cierpliwość, empatia,
- aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne,
- aktualne podstawowe oraz rozszerzone zaświadczenie o niekaralności.

Zakres obowiązków:
- przyjmowanie dzieci do przedszkola, pomoc dzieciom w przebieraniu się, odprowadzanie do sal przedszkolnych;
- sprzątanie szatni.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij CV na adres: p148@eduwarszawa.pl; w temacie wiadomości proszę wpisać: "Aplikacja na stanowisko woźnej/ szatniarki".
Oferty można też składać bezpośrednio w Przedszkolu nr 148 „Kraina Wartości” w Warszawie, ul. Abramowskiego 4 (siedziba tymczasowa), tel. 723 850 188, e-mail: p148@eduwarszawa.pl