Sprzątaczka

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-05-14
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Nowa Huta, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Poszukujemy pracownika obsługi pełniącego obowiązki osoby sprzątającej.
Praca w pełnym wymiarze godzin wg. ustalonego grafika.

Wymagania:
zaświadczenie o niekaralności
Sumienność i dokładność

Zakres obowiązków:
utrzymanie czystości na terenie szkoły.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp101@gmail.com

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
12 648 21 03

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Intendent
    Kraków-Podgórze (Małopolskie)
    Opis oferty pracy:Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 5 w Krakowie zatrudni od 3 czerwca 2024 r. na pełny etat intendenta - 40/40Wymagania:Wymagane min. wykształcenie średnie, brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo ścigane z oskarż...
  • Specjalista
    Brzezinka (Małopolskie)
    Opis oferty pracy:Zajęcia fizjoterapii dla uczniów z afazją ruchową w przedszkolu i w szkole ZSP w BrzezinceWymagania:Magister fizjoterapii z przygotowaniem pedagogicznymW razie pytań zapraszamy do kontaktu:tel. 33 843 05 59
  • Specjalista
    Limanowa (Małopolskie)
    Opis oferty pracy:Fizjoterapeuta z przygotowaniem pedagogicznym do prowadzenia zajęć rewalidacji w formie rehabilitacji ruchowejWymagania:przygotowanie pedagogiczne specjalista w zakresie rehabilitacji lub fizjoterapiiW razie pytań zapraszamy do kont...