Woźny

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-05-10
  • Miejsce: m. Wrocław, Wrocław-Fabryczna, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Przedszkole nr 26 "Sportowa Kraina" poszukuje pracownika obsługi technicznej - woźna na zastępstwo.

Wymagania:
- wykształcenie średnie
- książeczkę sanepidowską

Zakres obowiązków:
– wykonywanie czynności porządkowych
– wydawanie posiłków
– pomoc nauczycielowi w opiece nad dziećmi podczas zajęć, spacerów, wycieczek

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
www.sekretariat.p026@wroclawskaedukacja.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
(71)798-67-09

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Pomoc nauczyciela
    Wrocław-Krzyki (Dolnośląskie)
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 99 we Wrocławiu zatrudni pomoc nauczyciela w wymiarze 0,5 etatu. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV na maila szkoły sekretariat.099@wroclawskaedukacja.pl lub kontakt pod numerem t...
  • Konserwator
    Długołęka (Dolnośląskie)
    Opis oferty pracy:praca w pełnym wymiarze godzin od 12:00 do 20:00.Wymagania:uprawnienia do pracy na wysokości lub gotowość do odbycia szkolenia w zakresie pracy na wysokościachZakres obowiązków:1) Systematyczne lokalizowanie usterek występujących w ...
  • Pomoc nauczyciela
    Wrocław-Fabryczna (Dolnośląskie)
    Opis oferty pracy:pomoc nauczyciela kl.7