Woźny

Data publikacji: 2024-05-08
Wygasa: 2024-05-24
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Targówek, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Typ umowy: umowa o pracę.
Godziny pracy: II zmiana (13:00 - 21:00)

Wymagania:
Wymagania: komunikatywna znajomość języka polskiego.

Zakres obowiązków:
• pełnienie dyżurów w portierni
• otwieranie i zamykanie sal lekcyjnych i innych pomieszczeń, przekazywanie kluczy do portierni,
• wynoszenie śmieci i wymiana worków w pojemnikach na odpady,
• utrzymywanie porządku i czystości w wyznaczonych obszarach.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Dokumenty można przesyłać na adres mailowy: sp28@eduwarszawa.pl lub składać osobiście w sekretariacie szkoły.

tel. 22 679 65 33