Bibliotekarz

Data publikacji: 2023-12-08
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: nowotarski, Nowy Targ, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Stanowisko nauczyciela bibliotekarza

Wymagania:
studia magisterskie lub studia podyplomowe oraz przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Wszystkie czynności w zakresie pracy biblioteki

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dyrektor@sp4.nowytarg.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO W NOWYM TARGU
Przedmiot/Stanowisko: Bibliotekarz
Liczba godzin (w tygodniu): 30
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Kraków-Śródmieście (Małopolskie) Zastępstwo 25
    Opis oferty pracy:praca z dziećmi w grupie 5-latkówWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:przedszkole-65@wp.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:602655850
  • przedmiotów logistycznych
    Kraków-Śródmieście (Małopolskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Poszukiwany nauczyciel przedmiotów logistycznych mgr z pp .Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:zsm4@mjo.krakow.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:887 203 442
  • nauczyciel fizyki
    Kraków-Śródmieście (Małopolskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Poszukiwany nauczyciel fizyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym w technikum.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:zsm4@mjo.krakow.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:887203362