Bibliotekarz

Data publikacji: 2024-03-22
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: pruszkowski, Michałowice, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Bibliotekarz szkolny

Wymagania:
Uprawnienia z zakresu bibliotekoznawstwa, przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Organizacja pracy biblioteki szkolnej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@spmichalowice.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
sekretariat@spmichalowice.pl, 22 7238621
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W MICHAŁOWICACH IM. JANA PAWŁA II
Przedmiot/Stanowisko: Bibliotekarz
Liczba godzin (w tygodniu): 30
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Logopeda
    Radzymin (Mazowieckie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Poszukujemy logopedy z przygotowaniem pedagogicznym oraz oligofrenopedagogiką, mile widziane SI.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:spsradzymin@powiat-wolominski.pl
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Dawidy Bankowe (Mazowieckie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:nauczyciel współorganizującyWymagania:odpowiednie kwalifikacjeZakres obowiązków:praca z uczniami z orzeczeniamiWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@zsplady.raszyn.pl
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Bemowo (Mazowieckie) Zastępstwo 20
    Opis oferty pracy:Przedszkole nr 390 zatrudni nauczyciela współorganizującego kształcenie z kwalifikacjamiW razie pytań zapraszamy do kontaktu:tel. 226382026 e mail: p390@eduwarszawa.pl