Bibliotekarz

Data publikacji: 2024-04-04
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: pruszkowski, Raszyn, Mazowieckie, Polska
Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Cypriana Godebskiego zatrudni od nowego roku szkolnego 2024/2025 na cały etat nauczyciela bibliotekarza. Oferty prosimy przesyłać na podany adres mailowy.

Wymagania:
Magister bibliotekoznawstwa lub studia podyplomowe w zakresie bibliotekoznawstwa, przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie biblioteki szkolnej w wymiarze 30 godzin w tygodniu.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkola_raszyn@vp.pl

739 005 991 - Dyrektor Szkoły
(22) 715 99 10 - Sekretariat
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. CYPRIANA GODEBSKIEGO W RASZYNIE
Przedmiot/Stanowisko: Bibliotekarz