Bibliotekarz

Data publikacji: 2024-04-05
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Tarnów, Tarnów, Małopolskie, Polska
Ogłoszenie dotyczy pracy na stanowisku nauczyciela bibliotekarza w wymiarze 4 godzin tygodniowo /z pensum 30/. Ze względu na specyfikę szkoły- organizacja zajęć na terenie oddziałów szpitalnych nauczyciel powinien być dostępny w systemie 5 dniowym. Na wymienionym stanowisku istnieje podwyższone ryzyko zachorowania na choroby wirusowe/bakteryjne, ze względu na codzienny kontakt z chorymi.

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe- nauczyciel bibliotekarz, przygotowanie pedagogiczne, doświadczenie w pracy bibliotekarza, wskazane doświadczenie w pracy z dziećmi ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi

Zakres obowiązków:
Udostępnianie zasobów bibliotecznych zainteresowanym osobom /uczniowie, opiekunowie, personel medyczny/
organizacja biblioteki szkolnej, dokumentowanie bieżącego funkcjonowania oraz okresowych sprawozdań wynikających z przepisów szczegółowych, okresowa inwentaryzacja i spisy z natury zasobów bibliotecznych oraz inne wynikające z regulaminów wewnętrznych szkoły

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Zespół Specjalnych Szkół Przyszpitalnych w Tarnowie
ul. Lwowska 178 a
33-100 Tarnów

ZSSP tel. 14 631 54 23
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SPECJALNYCH SZKÓŁ PRZYSZPITALNYCH W TARNOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Bibliotekarz
Liczba godzin (w tygodniu): 4