Bibliotekarz

Data publikacji: 2024-04-08
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Żoliborz, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Zespół Szkół nr 31 im. Jana Kilińskiego
poszukuje

PRACOWNIKA BIBLIOTEKI

do pracy w szkole ponadpodstawowej

Główne zadania:
 bieżąca obsługa czytelników,
 porządkownie księgozbioru,
 katalogowanie materiałów bibliotecznych,
 udzielanie informacji o zbiorach (w tym pomoc młodzieży i nauczycielom w wyszukiwaniu niezbędnych materiałów)
 inne prace biblioteczne.

Wymagania:
 predyspozycje i chęć do pracy z dziećmi i młodzieżą,
 wysoka kultura osobista,
 zaangażowanie w pracę, sumienność,
 dobra obsługa komputera: MS Office - Word, Excel, Internet,
 umiejętność pracy w zmieniających się warunkach,
 pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.

Zakres obowiązków:
 stabilne zatrudnienie i unormowany czas pracy,

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zs31@eduwarszawa.pl

22 839-00-41
519-432-483
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 31 IM. JANA KILIŃSKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: Bibliotekarz