Bibliotekarz

Data publikacji: 2024-04-10
Wygasa: 2024-05-05
  • Miejsce: m. Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 55 Specjalnej w Katowicach zatrudni bibliotekarza w wymiarze 0,5 etatu od roku szkolnego 2024/2025

Wymagania:
kwalifikacje z zakresu bibliotekoznawstwa
przygotowanie pedagogiczne
oligofrenopedagogika
resocjalizacja i socjoterapia

Zakres obowiązków:
prowadzenie biblioteki szkolnej, m.in. gromadzenie, opracowywanie, przechowywanie i udostępnianie zbiorów biblioteki, prowadzenie zajęć bibliotecznych, imprez i konkursów

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@sp55.eu

32 256 90 67
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 55 SPECJALNA
Przedmiot/Stanowisko: Bibliotekarz