Bibliotekarz

Data publikacji: 2024-04-29
Wygasa: 2024-05-30
  • Miejsce: poznański, Łopuchowo, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel bibliotekarz, ilość godzin do ustalenia.

Wymagania:
Pełne kwalifikacje.

Zakres obowiązków:
Opieka nad księgozbiorem szkolnym.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przyjacielelopuchowa@splopuchowo.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
przyjacielelopuchowa@splopuchowo.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁOPUCHOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Bibliotekarz
Liczba godzin (w tygodniu): 13
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Parzew (Wielkopolskie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:Pracownik na stanowisko psychologa szkolnegoWymagania:wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznymWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:spslawoszew@vp.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:627406235
  • Nauczyciel języka angielskiego
    Zalasewo (Wielkopolskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Praca dla nauczyciela języka angielskiego w szkole podstawowej.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@spzalasewo.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:61-226-32-32
  • Nauczyciel matematyki
    Zalasewo (Wielkopolskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Praca dla nauczyciela matematyki w szkole podstawowej.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@spzalasewo.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:61-226-32-32