biologii

Data publikacji: 2024-02-28
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: m. Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Zespół Szkolno - Przedszkolny zatrudni od nowego roku szkolnego 2024/2025 nauczyciela do prowadzenia zajęć z zakresu przyrody i biologii

Wymagania:
dyplom ukończenia studiów, potwierdzenie kwalifikacji pedagogicznych

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć lekcyjnych w klasach 4-8

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
sekretariat@sp28.edu.gdynia.pl
tel. 58 665 84 62
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 6 W GDYNI
Przedmiot/Stanowisko: biologii
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Lisie Jamy (Pomorskie) Wakat 13
    Opis oferty pracy:Perspektywa zatrudnienia na stałe.
  • nauczyciel historii i wos
    Gdańsk (Pomorskie) Wakat 23
    Opis oferty pracy:Nauczanie historii w klasach 4-8 oraz wos-u w klasach 8Wymagania:Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym kierunek historia i wosZakres obowiązków:Nauczanie w klasach 4-8 oraz wychowawstwoWymagane dokumenty a...
  • NAUCZYCIEL MATEMATYK
    Gdańsk (Pomorskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:DYREKTOR ZSO5 W GDAŃSKU ZATRUDNI OD 01/09/2024 NAUCZYCIELA MATEMATYKA W KLASACH LICEALNYCH.Wymagania:WYKSZTAŁCENIE MGR PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNEWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@zso5.edu.gdansk.p...