Doradca zawodowy

Data publikacji: 2024-03-28
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Śródmieście, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 im. Wojska Polskiego zatrudni nauczyciela - doradcę zawodowego do pracy z dziećmi w klasach VII i VIII (3 oddziały).

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć doradztwa zawodowego zgodnie z Ramowym Planem Nauczania

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp7@mjo.krakow.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
Bezpośrednio z dyrektorem szkoły tel. 126337442
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. WOJSKA POLSKIEGO W KRAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Doradca zawodowy
Liczba godzin (w tygodniu): 1
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Roztoka-Brzeziny (Małopolskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku psychologa szkolnego w szkole podstawowejWymagania:Studia magisterskie - psychologia, przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:Realizacja zadań psychologa zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 9 sierpnia 2017 r...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Knurów (Małopolskie) Zastępstwo 10
    Opis oferty pracy:Oferta dotyczy 10h nauczyciela współorganizującego. Jest możliwość połączenie godzin w tej placówce z obowiązkami pedagoga specjalnego( 9h) oraz pedagoga szkolnego.
  • Oligofrenopedagog
    Knurów (Małopolskie) Zastępstwo 9
    Opis oferty pracy:Oferta dotyczy stanowiska pracy: pedagoga specjalnego, w tym prowadzenia zajęć rewalidacyjnych. Istnieje możliwość połączenia pracy z obowiązkami pedagoga szkolnego ( wymagane kwalifikacje) oraz nauczyciela współorganizującego- 10h....