Doradca zawodowy

Data publikacji: 2024-04-26
Wygasa: 2024-05-17
  • Miejsce: nowotarski, Rokiciny Podhalańskie, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Zatrudnienie nauczyciela do prowadzenia zajęć z zakresu doradztwa zawodowego w Szkole Podstawowej wchodzącej w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rokicinach Podh. w wymiarze 0,09 etatu tygodniowo

Wymagania:
Wyższe wykształcenie mgr z p. pedagogicznym, z zakresu doradztwa zawodowego

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć z zakresu doradztwa zawodowego w kl 7 i 8
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ROKICINACH PODHALAŃSKICH
Przedmiot/Stanowisko: Doradca zawodowy
Liczba godzin (w tygodniu): 1
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Rokiciny Podhalańskie (Małopolskie) Wakat 13
    Opis oferty pracy:Zatrudnienie psychologa w wymiarze 12,5 godzin tygodniowo w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rokicinach Podh.Wymagania:Wyższe studia magisterskie z psychologiiZakres obowiązków:Psycholog w szkole i w przedszkolu
  • Psycholog
    Skomielna Czarna (Małopolskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Psycholog w szkole podstawowejWymagania:Dyplom psychologa z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:opieka psychologiczna nad dziećmi i uczniamiWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@spskomielna....
  • Logopeda
    Radocza (Małopolskie) Wakat 12
    Opis oferty pracy:zatrudnienie w charakterze nauczyciela logopedyWymagania:kwalifikacje do prowadzenia zajęć logopedycznychZakres obowiązków:zajęcia logopedyczne z dziećmiWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@spradocza...