Dyrektor Technikum w Lublinie

Data publikacji: 2024-10-16
Wygasa: 2024-11-16
  • Miejsce: Lublin, Lubelskie, Poland
Jako firma działająca od 2012 roku na rynku, świadczymy usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej. W swojej grupie biznesowej współpracujemy między innymi z jednym z liderów w branży edukacyjnej, jakim jest Teb Edukacja.

Aktualnie poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Dyrektora Technikum w sercu Lublina, który z pasją poprowadzi zespół dydaktyczny i będzie wspierał uczniów w osiąganiu sukcesów. To idealna rola dla osoby, która chce rozwijać karierę w zarządzaniu szkołą i wyznaczać kierunki edukacyjne dla młodzieży.

Zakres obowiązków:

Nadzór nad prawidłowym realizowaniem programów nauczania i realizacją podstawy programowej,

Opracowywanie i realizacja planu pracy szkoły, w tym szkolnych planów nauczania, planów zajęć edukacyjnych, planów realizacji praktycznej nauki zawodu,

Pełnienie nadzoru pedagogicznego,

Kreowanie rozwiązań usprawniających proces dydaktyczny,

Organizacja egzaminów zewnętrznych zgodnie z procedurą określoną przez CKE,

Realizacja planu rozwoju działalności edukacyjnej szkoły,

Budowanie pozytywnego wizerunku szkoły w lokalnym środowisku,

Zarządzanie zespołem nauczycieli, monitoring ich pracy zawodowej oraz motywowanie do osiągania stawianych celów,

Budowanie zespołu poprzez zatrudnianie specjalistów i nauczycieli.

Wymagania:

Doświadczenie zawodowe na stanowisku Nauczyciela,

Wykształcenie wyższe w kierunku pedagogicznym lub pokrewnym z obszarów nauczania,

Znajomość przepisów oświatowych, w tym umiejętność ich interpretacji oraz obsługi Systemu Informacji Oświatowej (SIO),

Znajomość MS Office i orientowanie się w dokumentacji szkolnej,

Bardzo dobre umiejętności organizacyjne,

Umiejętność pracy w zespole,

Umiejętność rozwiazywania konfliktów.

Mile widziane:

Stopień nauczyciela dyplomowanego,

Przygotowanie pedagogiczne uprawniające do pełnienia nadzoru,

Doświadczenie na stanowisku Dyrektora szkoły,

Doświadczenie w zarządzaniu placówkami edukacyjnymi/oświatowymi,

Kursy specjalistyczne z zakresu prawa oświatowego i administracji.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z możliwością długofalowej współpracy,

Dodatkowe dni wolne oraz atrakcyjne zniżki na kształcenie w ramach oferty holdingu,

Zniżki na pakiet medyczny, ubezpieczenie OC oraz możliwość wykupienia karty Multisport na preferencyjnych warunkach,

Wsparcie w zakresie stosowania przepisów i organizacji roku szkolnego,

Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i kursach dostosowanych do potrzeb.

Klauzula RODO
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Agencja zatrudnienia, nr certyfikatu 8102
Nazwa placówki: Technikum TEB Edukacja
Przedmiot/Stanowisko: Inne
Minimalny staż (w latach): 1
Znajomość jezyków: polski
Staż (w latach): 1