edukacja wczesnoszkolna

Data publikacji: 2024-05-02
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Śródmieście, Małopolskie, Polska
Praca w małej, kameralnej szkole dla nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej od 1 września 2024 roku w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 128 w Krakowie (indywidualne zajęcia)

Wymagania:
Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Obowiązki nauczyciela klas 1-3

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zso9@mjo.krakow.pl

124177821
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 9 W KRAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: edukacja wczesnoszkolna