informatyka

Data publikacji: 2024-04-18
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
- nauczyciel informatyki i przedmiotów zawodowych informatycznych
- wymiar zatrudnienia – 12/18
- informacja o umowie: umowa na czas określony od 01.09.2024 do 31.08.2025.
Ilość wakatów: 1

Wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe
- przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
nauczanie informatyki

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
ttc@miasto.szczecin.pl

914212610
Nazwa placówki: TECHNIKUM TECHNOLOGII CYFROWYCH W SZCZECINIE
Przedmiot/Stanowisko: informatyka