język polski

Data publikacji: 2024-02-22
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: kłodzki, Kłodzko, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Oferta pracy dla nauczyciela języka polskiego - 5h tygodniowo. Możliwość dopełnienia etatu za zgodą organów prowadzących.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe pedagogiczne z odpowiednimi kwalifikacjami.

Zakres obowiązków:
Nauczanie języka polskiego.
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7
Przedmiot/Stanowisko: język polski
Liczba godzin (w tygodniu): 5
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel matematyki
    Kłodzko (Dolnośląskie) Wakat 12
    Opis oferty pracy:Oferta pracy dla nauczyciela matematyki, 12 h tyg.Wymagania:Wykształcenie wyższe pedagogiczne.Zakres obowiązków:Nauczyciel matematyki.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:szkola7kosciuszko@o2.plW razie pytań zap...
  • nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Wrocław-Fabryczna (Dolnośląskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Dyrektor Przedszkola nr 61 Gajowickie Skrzaty zatrudni od 1 marca 2024 r. nauczyciela wychowania przedszkolnego.Wymagania:wykształcenie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:praca nauczyciela wychowawcy w grupie...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Wrocław-Psie Pole (Dolnośląskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 4 we Wrocławiu przy ul. Sołtysowickiej 34, zatrudni od 01.09.2024 nauczyciela współorganizującego kształcenie. +48 71 798-69-27 wew 114, mail: kadry@zsp4wroc.pl