język polski

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-05-20
  • Miejsce: m. Elbląg, Elbląg, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
stanowisko nauczyciela języka polskiego

Wymagania:
wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym, kierunek filologia polska

Zakres obowiązków:
prowadzenie zajęć języka polskiego, wychowawstwo w klasie, prowadzenie zajęć teatralnych, organizacja imprez kulturalnych wewnątrzszkolnych i środowiskowych, Inicjowanie i prowadzenie akcji promujących czytelnictwo,

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp25@elblag.eu lub w sekretariacie szkoły

55 625 87 20 lub osobiście
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W ELBLĄGU
Przedmiot/Stanowisko: język polski
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo