Katecheta

Data publikacji: 2024-03-27
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: grodziski, Granowo, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na pełen etat z możliwością nadgodzin, zajęcia w szkole podstawowej i przedszkolu.

Wymagania:
uprawnienia pedagogiczne

Zakres obowiązków:
prowadzenie lekcji religii w szkole i przedszkolu.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zspgranowo@granowozsp.szkolachmurze.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
515147540
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W GRANOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Katecheta
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Poznań-Stare Miasto (Wielkopolskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Nauczyciel wychowania przedszkolnego zatrudnienie od 1 września 2024r.
  • nauczyciel języka polskiego
    Poznań-Stare Miasto (Wielkopolskie) Wakat 19
    Opis oferty pracy:Nauczyciel języka polskiego zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin wraz z wychowawstwem od 1 września 2024r.
  • nauczyciel fizyki
    Poznań-Stare Miasto (Wielkopolskie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Nauczyciel fizyki w niepełnym wymiarze godzin od 1 września 2024r.