Konsultant

Data publikacji: 2024-04-18
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Włocławek, Włocławek, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca dla nauczyciela konsultanta.

Wymagania:
Wymagania formalne:
1. Ukończone:
1. studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie, na kierunku (specjalności) zgodnym z nauczanym przedmiotem lub prowadzonymi zajęciami oraz posiada przygotowanie pedagogiczne lub
2. studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie, na kierunku, którego efekty uczenia, o których mowa w ustawie z dnia 22 grudnia 2015r. o Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji, w zakresie wiedzy i umiejętności obejmują treści nauczanego przedmiotu lub prowadzonych zajęć, wskazane w podstawie programowej dla tego przedmiotu na odpowiednim etapie edukacyjnym oraz posiada przygotowanie pedagogiczne lub
3. studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie, na kierunku (specjalności) innym niż wymieniony w pkt 1 i 2 i studia podyplomowe w zakresie nauczanego przedmiotu lub prowadzonych zajęć oraz posiada przygotowanie pedagogiczne.
2. Stopień nauczyciela mianowanego lub dyplomowanego.
3. Co najmniej pięcioletni staż pracy pedagogicznej.

Zakres obowiązków:
Od kandydatów oczekujemy następujących kompetencji:
- biegłego korzystania z cyfrowych narzędzi edukacji,
- bogatego warsztatu metodycznego,
- umiejętności organizacyjnych,
- kreatywności i przedsiębiorczości w realizowaniu zadań merytorycznych,
- umiejętności planowania i organizowania swojego warsztatu pracy,
- komunikatywności i umiejętności pracy zespołowej,
- gotowości do doskonalenia i podejmowania nowych wyzwań,
- prawo jazdy kategorii „B”, gotowość do wyjazdów służbowych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku
ul. Nowomiejska 15 A
87-800 Włocławek
lub
kpcen@cen.info.pl

Justyna Lewandowska
Specjalista do spraw zarządzania zasobami ludzkimi
tel. (54) 231-33-42 wew. 30
Nazwa placówki: KUJAWSKO-POMORSKIE CENTRUM EDUKACJI NAUCZYCIELI WE WŁOCŁAWKU
Przedmiot/Stanowisko: Konsultant