Logopeda

Data publikacji: 2024-03-12
Wygasa: 2024-08-16
  • Miejsce: sochaczewski, Sochaczew, Mazowieckie, Polska
Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 3 w Sochaczewie pilnie zatrudni logopedę na grupowe zajęcia z dziećmi w wieku 3-6 lat na 6 godzin tygodniowo.

Wymagania:
kwalifikacje studia w zakresie logopedii, na poziomie wymaganym do zajmowanego stanowiska nauczyciela w danym typie szkoły lub placówki oraz posiada przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
zajęcia grupowe z dziećmi w wieku 3-6 lat

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Miejskie Przedszkole nr 3 im. Jana Brzechwy w Sochaczewie 96-500, ulica Poprzeczna 9 lub droga elektroniczną na adres przedszkolenr3@post.pl z tytułem rekrutacja

kontakt telefoniczny: 46 8624170
Nazwa placówki: MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 3 IM. JANA BRZECHWY W SOCHACZEWIE
Przedmiot/Stanowisko: Logopeda
Liczba godzin (w tygodniu): 6