Logopeda

Data publikacji: 2024-03-12
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: opolski, Tułowice, Opolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku nauczyciela logopedy w przedszkolu.

Wymagania:
Wymagania kwalifikacyjne zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie diagnoz, badań przesiewowych oraz zajęć terapii logopedycznej indywidualnych i zespołowych. Profilaktyka logopedyczna.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Przedszkole Publiczne, ul. Przedszkolna 11, 49-130 Tułowice lub na adres e-mail: przedszkole@tulowice.pl

tel. 77 4600165
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W TUŁOWICACH
Przedmiot/Stanowisko: Logopeda