Logopeda

Data publikacji: 2024-03-25
Wygasa: 2024-06-14
  • Miejsce: mikołowski, Mikołów, Śląskie, Polska
Praca z uczniami z niepełnosprawnością intelektualną, autyzmem lub ze sprzężeniami.

Wymagania:
Kwalifikacje do zajęć logopedycznych + przygotowanie pedagogiczne, oligofrenopedagogika, autyzm.

Zakres obowiązków:
Zajęcia rewalidacyjne z zakresu logopedii.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zs2s-mikolow.pl , Zespół Szkół Nr 2 Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Mikołowie ul. Pokoju 4a,
43-190 Mikołów

322198061
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 SPECJALNYCH W MIKOŁOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Logopeda