Logopeda

Data publikacji: 2024-04-04
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: szczycieński, Szczytno, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
Poszukiwany Logopeda na pełny etat

Zakres obowiązków:
1. Prowadzenie zajęć logopedycznych
2. Prowadzenie konsultacji
3. Podejmowania działań profilaktycznych w zakresie logopedii.
4. Współpraca z nauczycielami
5. Współpraca z rodzicami

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Sportowa Szkoła Podstawowa nr 4 im. Polskich olimpijczyków, ul. Lanca 1, 12-100 Szczytno lub pocztą elektroniczną sekretariat@ssp4.miastoszczytno.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
sekretariat@ssp4.miastoszczytno.pl lub 89-676-08-50
Nazwa placówki: SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW
Przedmiot/Stanowisko: Logopeda
Liczba godzin (w tygodniu): 22
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Szczytno (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:- działania profilaktyczne w celu zapobiegania pojawianiu się problemów; - współpraca z rodzicami w zakresie zagadnień wychowawczych; - współpraca z nauczycielami i wychowawcami klas; - diagnoza potencjalnych możliwości ucznia; - an...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Poszukujemy nauczyciela współorganizującego kształcenie w technikum.Wymagania:Wg. Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych dla nauczycieli.Zakres obowiązków:W...
  • Psycholog
    Szczytno (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:Psycholog w przedszkolu