Logopeda

Data publikacji: 2024-04-04
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: gryfiński, Gryfino, Zachodniopomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku - logopeda

Wymagania:
wykształcenie wyższe:
- ukończone studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie na kierunku logopedia oraz przygotowanie pedagogiczne,
- lub studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie na kierunku innym niż logopedia i ukończone studia podyplomowe w zakresie logopedii oraz przygotowania pedagogicznego.

Zakres obowiązków:
- diagnoza i terapia pedagogiczna dzieci i uczniów,
- porady i konsultacje dla rodziców/nauczycieli/specjalistów szkolnych,
- udział w zespołach orzekających

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna ul. Łużycka 91, 74-100 Gryfino lub na adres mailowy: gryfino@pppgryfino.pl
Nazwa placówki: PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W GRYFINIE
Przedmiot/Stanowisko: Logopeda
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo