Logopeda

Data publikacji: 2024-04-05
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: grójecki, Grójec, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 1 w Grójcu zatrudni logopedę - wymiar etatu 0,45 (10h) tygodniowo.

Wymagania:
Wymagane wykształcenie kierunkowe.

Zakres obowiązków:
obowiązki logopedy

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkolenr1@grojecmiasto.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
telefonicznego 607 517 556
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 1 W GRÓJCU
Przedmiot/Stanowisko: Logopeda
Liczba godzin (w tygodniu): 10
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Błonie (Mazowieckie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku psychologa w pełnym wymiarze czasu pracy w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Dziekanowie Leśnym.Wymagania:Ukończone studia mgr na kierunku psychologiaZakres obowiązków:- diagnozowanie dzieci i młodzieży; - u...
  • Pedagog specjalny
    Kostowiec (Mazowieckie) Wakat 2
    Opis oferty pracy:Zatrudnimy pedagoga specjalnego do Szkoły Podstawowej w Kostowcu.Wymagania:Kwalifikacje zgodne z rozporządzeniem. Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.Zakres obowiązków:Wsparcie i opieka nad uczniami posiadając...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Kostowiec (Mazowieckie) Wakat 15
    Opis oferty pracy:Zatrudnimy nauczyciela współorganizującego proces kształcenia.Wymagania:Kwalifikacje zgodne z rozporządzeniem . Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.Zakres obowiązków:Współorganizowanie procesu kształcenia zgod...