Logopeda

Data publikacji: 2024-04-08
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: zielonogórski, Sulechów, Lubuskie, Polska
Opis oferty pracy:
praca na stanowisku nauczyciela logopedy

Wymagania:
zgodne z pełnionym stanowiskiem

Zakres obowiązków:
zgodny z kwalifikacjami niezbędnymi do pełnienia stanowiska logopedy

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp2@jog.sulechow.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
693 852 286
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA PAWŁA II W SULECHOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Logopeda
Liczba godzin (w tygodniu): 5
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Bibliotekarz
    Sulechów (Lubuskie) Wakat 30
    Opis oferty pracy:zatrudnienie w bibliotece szkolnej, w pełnym wymiarze czasuWymagania:kwalifikacje do pełnienia funkcji nauczyciela bibliotekarzaZakres obowiązków:zgodny z pełnionym stanowiskiemWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adr...
  • nauczyciel techniki
    Trzebiechów (Lubuskie) Zastępstwo 5
    Opis oferty pracy:zastępstwo na rok szkolny 2024/2025Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@zet.edu.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:683514160
  • nauczyciel plastyki
    Trzebiechów (Lubuskie) Zastępstwo 7
    Opis oferty pracy:zastępstwo na rok szkolny 2024/2025Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@zet.edu.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:683514160