Logopeda

Data publikacji: 2024-04-11
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: czarnkowsko-trzcianecki, Jędrzejewo, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Poszukujemy osoby dyspozycyjnej, która poprowadzi zajęcia logopedyczne oraz konsultacje i zajęcia indywidualne z dziećmi w klasach 1-3

Wymagania:
Ukończone studia

Zakres obowiązków:
Praca indywidualna i grupowa

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
agga_kl@poczta.onet.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
drogą mailową
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM JANA BRZECHWY W JĘDRZEJEWIE
Przedmiot/Stanowisko: Logopeda
Liczba godzin (w tygodniu): 3
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Jędrzejewo (Wielkopolskie) Wakat 6
    Opis oferty pracy:Poszukujemy psychologa, z kwalifikacjami do pracy w szkole, praca z uczniami klas 1-3 szkoły podstawowejZakres obowiązków:Udzielanie pomocy psychologiczno- pedagogicznej uczniom, współpraca z rodzicami i gronem pedagogicznymWymagane...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Dobieżyn (Wielkopolskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku nauczyciela współorganizującego w klasie 1.Wymagania:Kwalifikacje: oligofrenopedagogika lub pedagogika specjalna.
  • Psycholog
    Ostroróg (Wielkopolskie) Wakat 3
    Opis oferty pracy:Praca z dziećmi w wieku 3-6 lat, w przedszkolu ogólnodostępnym. Placówka mieści się w 3 lokalizacjach oddalonych od siebie w niewielkiej odległości (2 oddziały w budynku szkoły w Ostrorogu, 3 oddziały przy ul. Wronieckiej w Ostrorog...