Logopeda

Data publikacji: 2024-04-17
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: jasielski, Krempna, Podkarpackie, Polska
Opis oferty pracy:
stanowisko logopedy

Wymagania:
kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela logopedy w szkole i przedszkolu

Zakres obowiązków:
zajęcia logopedyczne z dziećmi

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkola@zskrempna.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
134414018
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ W KREMPNEJ
Przedmiot/Stanowisko: Logopeda
Liczba godzin (w tygodniu): 3
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Krempna (Podkarpackie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Psycholog szkolnyWymagania:Kwalifikacje do zajmowania stanowiska psychologa w szkole.Zakres obowiązków:Praca psychologa w szkole podstawowej i przedszkoluWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:szkola@zskrempna.plW...
  • Psycholog
    Górno (Podkarpackie) Wakat 13
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku psychologa.Wymagania:Studia mgr z zakresu psychologiiZakres obowiązków:Udzielanie pomocy psychologicznej uczniom szkoły podstawowej.W razie pytań zapraszamy do kontaktu:177728652
  • Psycholog
    Husów (Podkarpackie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:psycholog w Przedszkolu w Husowie 9/22 etatuWymagania:kwalifikacje na stanowisko psychologa i przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:udzielanie pomocy psychologicznej uczniom.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na ...