Logopeda

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-05-07
  • Miejsce: gorlicki, Gorlice, Małopolskie, Polska
zatrudnienie na stanowisku nauczyciela logopedy, praca z dziećmi w ramach zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka

Wymagania:
Wymagania niezbędne:
• wykształcenie: wyższe studia magisterskie – na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 września 2023r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz. U. z 2023 r. poz. 2102),
• odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia danych zajęć terapeutycznych, określone w obowiązujących przepisach prawa w tym zakresie, tj. ustawie z dnia 26 stycznia 1982 r. - Karta Nauczyciela (tj. Dz. U. z 2023 r. poz. 984) oraz Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 września 2023r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz. U. z 2023 r. poz. 2102),
• pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
• niekaralność za umyślne przestępstwo,
• nieposzlakowana opinia.
Wymagania dodatkowe:
- przygotowanie pedagogiczne,
- praktyka w pracy terapeutycznej z małym dzieckiem (w wieku 0-9 r.ż.) niepełnosprawnym lub zagrożonym niepełnosprawnością,
- znajomość pakietu MS Office

Zakres obowiązków:
• opracowanie i realizowanie z dzieckiem i jego rodziną indywidualnego programu wczesnego wspomagania rozwoju,
• prowadzenie zajęć z dzieckiem zgodnie ze wskazaniami diagnostycznymi,
• analizowania skuteczności pomocy udzielanej dziecku i jego rodzinie, wprowadzanie zmian w przyjętym programie stosownie do potrzeb dziecka i jego rodziny,
• udzielania wsparcia dla rodziny dziecka poprzez m.in. specjalistyczne doradztwo informacyjne,
• zapewnienie dziecku bezpieczeństwa w czasie zajęć,
• prowadzenie dokumentacji zajęć, w tym: prowadzenie dziennika – rejestru zajęć, miesięcznych kart – rozliczeń z realizacji godzin.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Wymagane dokumenty aplikacyjne winny być własnoręcznie podpisane, a złożone kserokopie dokumentów poświadczone własnoręcznym podpisem przez kandydata za zgodność z oryginałem i doręczone:
• listownie na adres: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, 38-300 Gorlice, ul. Niepodległości 5A lub
• złożone osobiście w siedzibie Poradni
w nieprzekraczalnym terminie do dnia 7 maja 2024 r. do godz. 15:30 w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Nabór na wolne stanowisko pracy: nauczyciel – logopeda”.
Aplikacje, które wpłyną po wyżej określonym terminie (decyduje data wpływu do Poradni), nie będą rozpatrywane.

183537255, poradnia11@poradnia-gorlice.pl
Nazwa placówki: PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W GORLICACH
Przedmiot/Stanowisko: Logopeda
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo