Logopeda

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-06-23
  • Miejsce: pruszkowski, Raszyn, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Poszukiwany pedagog - logopeda do prowadzernia zajęc wwrd. Praca w godzinach popołudniowych - od 13.00. Do ustalenia grafik godz. pracy.

Wymagania:
kierunkowe wykształcenie

Zakres obowiązków:
zgodnie z zakresem obowiazków - prowadzenie zajęć terapeutycznych/ terapia logopedyczna

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dyrektor@przedszkoletopola.pl
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 1 "POD TOPOLĄ"
Przedmiot/Stanowisko: Logopeda
Liczba godzin (w tygodniu): 10
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Raszyn (Mazowieckie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Dyrektor Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 "Pod Topolą" w Raszynie zatrudni pedagoga specjalnego /współorganizującego kształcenie specjalne do grupy integracyjnej dzieci 5-letnich.Wymagania:zgodnie z ropoztrządzeniem o kw...
  • Psycholog
    Łyse (Mazowieckie) Wakat 16
    Opis oferty pracy:Kandydat do pracy na stanowisku psychologa.Wymagania:5 letnie studia mgr na kierunku Psychologia z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:Udzielanie uczniom, ich rodzicom, nauczycielom oraz wychowawcom pomocy psychologiczno-p...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Lesznowola (Mazowieckie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:nauczanie współorganizujące w kl. 1 szkoły podstawowej lub zerówce lub przedszkoluWymagania:kwalifikacje do bycia nauczycielem współorganizującymZakres obowiązków:nauczanie współorganizujące w kl. 1 szkoły podstawowej lub zerówce lu...