Logopeda

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-05-24
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Wesoła, Mazowieckie, Polska
Przedszkole nr 434 "Na Górce" mieści się w Warszawie w dzielnicy Wesoła, ul 1 Praskiego Pułku 116. Zatrudni LOGOPEDĘ.

Wymagania:
Od kandydata wymagane są ukończone studia logopedyczne lub studia podyplomowe z zakresu logopedii oraz przygotowanie pedagogiczne;

Zakres obowiązków:
nauczyciel logopeda, w szczególności:
1) diagnozuje, w tym prowadzi badania przesiewowe w celu
ustalenia stanu mowy oraz poziomu rozwoju językowego dzieci;
2) prowadzi zajęcia logopedyczne dla dzieci oraz porady i konsultacje dla
rodziców i nauczycieli w zakresie stymulacji rozwoju mowy dzieci i eliminowania
jej zaburzeń;
3) podejmuje działania profilaktyczne zapobiegające powstawaniu zaburzeń
komunikacji językowej we współpracy z rodzicami dzieci;
4) wykonuje inne czynności i zajęcia wynikające z zadań statutowych szkoły;
5) wykonuje zajęcia i czynności związane z przygotowaniem się do zajęć,
samokształceniem i doskonaleniem zawodowym.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat.p434@eduwarszawa.pl
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 434 "NA GÓRCE"
Przedmiot/Stanowisko: Logopeda
Liczba godzin (w tygodniu): 4
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo